Praesidia: verschil tussen versies
Uit WespWiki
| (5 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 3: | Regel 3: | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
! Schooljaar || Praeses || Vice-Praeses || Schachtenmeester || Quaestor || Feestleider | ! Schooljaar || Praeses || Vice-Praeses || Schachtenmeester || Quaestor || Feestleider | ||
| + | |- | ||
| + | | 2015 - 2016 || || || || || | ||
| + | |- | ||
| + | | 2014 - 2015 || || || || || | ||
|- | |- | ||
| 2013 - 2014 || Jochem Slaets || Bart Walraevens || Bram Van Hecke || Dries Mertens || Tom Huysmans | | 2013 - 2014 || Jochem Slaets || Bart Walraevens || Bram Van Hecke || Dries Mertens || Tom Huysmans | ||
| Regel 18: | Regel 22: | ||
| 2007 - 2008 || Koen Binst || Jelle Van Buggenhout || Vincent Meynen || Teerachote Lertthanaset || Ben Lefevre | | 2007 - 2008 || Koen Binst || Jelle Van Buggenhout || Vincent Meynen || Teerachote Lertthanaset || Ben Lefevre | ||
|- | |- | ||
| − | | 2006 - 2007 || Maarten (Kaffe) Beyers || || | + | | 2006 - 2007 || Maarten (Kaffe) Beyers || || Koen Binst || || |
|- | |- | ||
| − | | 2005 - 2006 || Tom (Bertje) Ruyssinck || || || | + | | 2005 - 2006 || Tom (Bertje) Ruyssinck || || || Koen Binst || |
|- | |- | ||
| 2004 - 2005 || Robin (Robbe) Van Acker || || || || | | 2004 - 2005 || Robin (Robbe) Van Acker || || || || | ||
| Regel 26: | Regel 30: | ||
| 2003 - 2004 || Jelle Schoofs || || || || | | 2003 - 2004 || Jelle Schoofs || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | 2002 - 2003 || Filip (Fille) Vercauteren || || | + | | 2002 - 2003 || Filip (Fille) Vercauteren || David (daf) Appels || David (daf) Appels || || |
|- | |- | ||
| − | | 2001 - 2002 || Wouter Germis || || | + | | 2001 - 2002 || Wouter Germis || || David (daf) Appels || || |
|- | |- | ||
| || Maarten (Mup) Van Peer || || || || | | || Maarten (Mup) Van Peer || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | 2000 - 2001 || Jurgen (Spillie) Spildooren || || || | + | | 2000 - 2001 || Jurgen (Spillie) Spildooren || || || Stef Annaert || |
|- | |- | ||
| − | | 1999 - 2000 || Jan (Caje) Vermeiren || || | + | | 1999 - 2000 || Jan (Caje) Vermeiren || || Stef Annaert || || |
|- | |- | ||
| 1998 - 1999 || Jan (Caje) Vermeiren || || || || | | 1998 - 1999 || Jan (Caje) Vermeiren || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | 1997 - 1998 || Johan (Join) Lescrauwaet || || || || | + | | 1997 - 1998 || Johan (Join) Lescrauwaet || Erik Couwels || || || |
|- | |- | ||
| − | | 1996 - 1997 || Bart Omblets || || || | + | | 1996 - 1997 || Bart Omblets || || || Bram Boulanger || |
|- | |- | ||
| 1995 - 1996 || Tom Claes || || || || | | 1995 - 1996 || Tom Claes || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | 1994 - 1995 || Hans Dupon || || | + | | 1994 - 1995 || Hans Dupon || || Henrik Collin || || |
|- | |- | ||
| || Tom Nijs || || || || | | || Tom Nijs || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | 1993 - 1994 || Hans Dupon || || || || | + | | 1993 - 1994 || Hans Dupon || || || || Henrik Collin |
|- | |- | ||
| 1992 - 1993 || Filip De Wilde || || || || | | 1992 - 1993 || Filip De Wilde || || || || | ||
| Regel 56: | Regel 60: | ||
| || Stef Cool || || || || | | || Stef Cool || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | 1990 - 1991 || Joris De Blaiser || || | + | | 1990 - 1991 || Joris De Blaiser || || Marc Boels || Tom (Poemp) Cloots || |
|- | |- | ||
| || Paul Van den Bergh || || || || | | || Paul Van den Bergh || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | 1989 - 1990 || Frank Aerts || || || || | + | | 1989 - 1990 || Frank Aerts || Bart Bols || || || |
|- | |- | ||
| || Peter Wuyts || || || || | | || Peter Wuyts || || || || | ||
| Regel 76: | Regel 80: | ||
| 1984 - 1985 || Paul Macharis (Mache) || || || || | | 1984 - 1985 || Paul Macharis (Mache) || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | 1983 - 1984 || Kris De Pillecyn || || || || | + | | 1983 - 1984 || Kris De Pillecyn || Jan Andries || || || |
|- | |- | ||
| − | | 1982 - 1983 || Philip Daelemans || || | + | | 1982 - 1983 || Philip Daelemans || || Marc (den Bieze) Biesemans || || |
|- | |- | ||
| − | | 1981 - 1982 || Philip Daelemans || || || || | + | | 1981 - 1982 || Philip Daelemans || Urbain Neuts || || || Marc (den Bieze) Biesemans |
|- | |- | ||
| 1980 - 1981 || Guido (Guy) Weyns || || || || | | 1980 - 1981 || Guido (Guy) Weyns || || || || | ||
| Regel 86: | Regel 90: | ||
| || Stefaan (Stef) Van Erck || || || || | | || Stefaan (Stef) Van Erck || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | 1979 - 1980 || Paul (Polle) Rogiers || || || || | + | | 1979 - 1980 || Paul (Polle) Rogiers || || || || Jean Cammaert |
|- | |- | ||
| 1978 - 1979 || Hugo Istas || || || || | | 1978 - 1979 || Hugo Istas || || || || | ||
| Regel 96: | Regel 100: | ||
| 1975 - 1976 || Bernard Callebaut || || || || | | 1975 - 1976 || Bernard Callebaut || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | 1974 - 1975 || Luc Michielsen || || || | + | | 1974 - 1975 || Luc Michielsen || Bernard Callebaut || || Alfons (Fons) Beyens || |
|- | |- | ||
| || Bernard Callebaut || || || || | | || Bernard Callebaut || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | 1973 - 1974 || Jokke Ulens || || || || | + | | 1973 - 1974 || Jokke Ulens || || Alfons (Fons) Beyens || || |
| + | |- | ||
| + | | || || || Hugo Istas, Bernard Callebaut???? || || | ||
|- | |- | ||
| 1972 - 1973 || Paul Van Lint || || || || | | 1972 - 1973 || Paul Van Lint || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | 1971 - 1972 || Ivo Ulburghs || || || || | + | | 1971 - 1972 || Ivo Ulburghs || || || || Guido (de keutte) Corthout |
|- | |- | ||
| − | | 1970 - 1971 || Georges Thielman || || || || | + | | 1970 - 1971 || Georges Thielman || || || || Guido (de keutte) Corthout |
|- | |- | ||
| || Guy van Roy || || || || | | || Guy van Roy || || || || | ||
| Regel 112: | Regel 118: | ||
| 1969 - 1970 || Marc Tobback || || || || | | 1969 - 1970 || Marc Tobback || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | 1968 - 1969 || Jan Caers || || || || | + | | 1968 - 1969 || Jan Caers || || || Eduard (Eddy) Cleirbaut || |
| + | |- | ||
| + | | || || || || Jos Lambrechts || | ||
|- | |- | ||
| 1967 - 1968 || Marc Cuyt || || || || | | 1967 - 1968 || Marc Cuyt || || || || | ||
Huidige versie van 14 nov 2016 om 18:47
Hier vind u een lijst van alle praesidia door heen de jaren. Indien er iemand ontbreekt en u weet wie of indien een naam verkeerd geschreven staat, stuur dan een email naar info@dewesp.com met het onderwerp "Praesidia Wiki".
| Schooljaar | Praeses | Vice-Praeses | Schachtenmeester | Quaestor | Feestleider |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015 - 2016 | |||||
| 2014 - 2015 | |||||
| 2013 - 2014 | Jochem Slaets | Bart Walraevens | Bram Van Hecke | Dries Mertens | Tom Huysmans |
| 2012 - 2013 | Grétry Quartier | Tom Huysmans | Philip De Vleeschauwer | Stef Buys | Jan Verbunt |
| 2011 - 2012 | Timothy van den heuvel | Sam Vandenboer | Grétry Quartier | Toon Biesemans | Bert Van Doorselaer |
| 2010 - 2011 | Lucas van der Weiden | Peter Goossens | Timothy van den heuvel | Toon Biesemans | Wesley Verbist |
| 2009 - 2010 | Vincent De Rore | Glenn Goossens | Geert Van Rompay | Stijn Hermans | Jelle Van Regenmortel |
| 2008 - 2009 | Geert Van Rompay | Johan Binst | Koen Van Espen | Teerachote Lertthanaset | Mario Dockx |
| 2007 - 2008 | Koen Binst | Jelle Van Buggenhout | Vincent Meynen | Teerachote Lertthanaset | Ben Lefevre |
| 2006 - 2007 | Maarten (Kaffe) Beyers | Koen Binst | |||
| 2005 - 2006 | Tom (Bertje) Ruyssinck | Koen Binst | |||
| 2004 - 2005 | Robin (Robbe) Van Acker | ||||
| 2003 - 2004 | Jelle Schoofs | ||||
| 2002 - 2003 | Filip (Fille) Vercauteren | David (daf) Appels | David (daf) Appels | ||
| 2001 - 2002 | Wouter Germis | David (daf) Appels | |||
| Maarten (Mup) Van Peer | |||||
| 2000 - 2001 | Jurgen (Spillie) Spildooren | Stef Annaert | |||
| 1999 - 2000 | Jan (Caje) Vermeiren | Stef Annaert | |||
| 1998 - 1999 | Jan (Caje) Vermeiren | ||||
| 1997 - 1998 | Johan (Join) Lescrauwaet | Erik Couwels | |||
| 1996 - 1997 | Bart Omblets | Bram Boulanger | |||
| 1995 - 1996 | Tom Claes | ||||
| 1994 - 1995 | Hans Dupon | Henrik Collin | |||
| Tom Nijs | |||||
| 1993 - 1994 | Hans Dupon | Henrik Collin | |||
| 1992 - 1993 | Filip De Wilde | ||||
| 1991 - 1992 | Filip Bruyninckx | ||||
| Stef Cool | |||||
| 1990 - 1991 | Joris De Blaiser | Marc Boels | Tom (Poemp) Cloots | ||
| Paul Van den Bergh | |||||
| 1989 - 1990 | Frank Aerts | Bart Bols | |||
| Peter Wuyts | |||||
| 1988 - 1989 | Anthony (Tony) Jannes | ||||
| 1987 - 1988 | Jan Ceulemans (Caje) | ||||
| Harald (Hagar) Oorts | |||||
| 1986 - 1987 | Jan Ceulemans (Caje) | ||||
| 1985 - 1986 | Erik De Bakker (Bakker) | ||||
| 1984 - 1985 | Paul Macharis (Mache) | ||||
| 1983 - 1984 | Kris De Pillecyn | Jan Andries | |||
| 1982 - 1983 | Philip Daelemans | Marc (den Bieze) Biesemans | |||
| 1981 - 1982 | Philip Daelemans | Urbain Neuts | Marc (den Bieze) Biesemans | ||
| 1980 - 1981 | Guido (Guy) Weyns | ||||
| Stefaan (Stef) Van Erck | |||||
| 1979 - 1980 | Paul (Polle) Rogiers | Jean Cammaert | |||
| 1978 - 1979 | Hugo Istas | ||||
| 1977 - 1978 | Guy Van Erck | ||||
| 1976 - 1977 | Guy Van Erck | ||||
| 1975 - 1976 | Bernard Callebaut | ||||
| 1974 - 1975 | Luc Michielsen | Bernard Callebaut | Alfons (Fons) Beyens | ||
| Bernard Callebaut | |||||
| 1973 - 1974 | Jokke Ulens | Alfons (Fons) Beyens | |||
| Hugo Istas, Bernard Callebaut???? | |||||
| 1972 - 1973 | Paul Van Lint | ||||
| 1971 - 1972 | Ivo Ulburghs | Guido (de keutte) Corthout | |||
| 1970 - 1971 | Georges Thielman | Guido (de keutte) Corthout | |||
| Guy van Roy | |||||
| 1969 - 1970 | Marc Tobback | ||||
| 1968 - 1969 | Jan Caers | Eduard (Eddy) Cleirbaut | |||
| Jos Lambrechts | |||||
| 1967 - 1968 | Marc Cuyt | ||||
| 1966 - 1967 | Eddy Lauwers | ||||
| 1965 - 1966 | Herman Kerckhofs | ||||
| 1964 - 1965 | Jos Welleman | ||||
| 1963 - 1964 | Herman Kerckhofs | ||||
| 1962 - 1963 | De Proost | ||||
| Van Campenhout | |||||
| 1961 - 1962 | Frans Pauwels | ||||
| 1960 - 1961 | Frans Pauwels | ||||
| 1959 - 1960 | Roland Spooren | ||||
| 1958 - 1959 | Walter Stroobants | ||||
| 1957 - 1958 | Jos Scheidtweiler | ||||
| 1956 - 1957 | Louis Rutter | ||||
| Jos Scheidtweiler | |||||
| 1955 - 1956 | Gust Stoffelen | ||||
| Rene De Weerdt | |||||
| 1954 - 1955 | Alex Claes | ||||
| 1953 - 1954 | Piet Jacobs | ||||
| 1952 - 1953 | Jan Heremans | ||||
| Jef Van Langendonck | |||||
| 1951 - 1952 | Fons Vekemans | ||||
| Jef Van Langendonck | |||||
| 1950 - 1951 | Oscar Iliano | ||||
| 1949 - 1950 | Rene Van Der Auwera | ||||
| 1948 - 1949 | Tony Vandermeiren | ||||
| 1947 - 1948 | Constant (Stanne) Maes | ||||
| 1946 - 1947 | Constant (Stanne) Maes | ||||
| 1945 - 1946 | Emiel Van Nerom | ||||
| 1944 - 1945 | Roger Deramée | ||||
| 1943 - 1944 | Roger Deramée | ||||
| 1942 - 1943 | Jan Bakkers | ||||
| 1941 - 1942 | Rik Nijs | ||||
| 1940 - 1941 | Tuur Teugels | ||||
| 1939 - 1940 | Charel Gilbert | ||||
| 1938 - 1939 | Alfons (Antoon) Reulens | ||||
| 1937 - 1938 | Frans Bonjean | ||||
| 1936 - 1937 | Fons De Schutter | ||||
| 1935 - 1936 | Fons De Schutter | ||||
| 1934 - 1935 | Lode Goris | ||||
| 1933 - 1934 | Georges (Joris) Lettany | ||||
| 1932 - 1933 | Lode Van Rompay | ||||
| 1931 - 1932 | Pol (Polle) Vergauwen | ||||
| 1930 - 1931 | Lode (Lodde) Vergauwen | ||||
| 1929 - 1930 | Lode (Lodde) Vergauwen |